Danışmanlık

Danışmanlık

Düzenli Proje, donamını ve sektör tecrübesini kullanarak müşteri beklentilerini hızlı, pratik, estetik, kullanışlı ve yaratıcı çözümleri eşliğinde karşılar.
Elektrik

Elektrik

Gün geçtikçe değişen ve sürekli gelişen yapı teknolojilerini yakından takip eden Düzenli Proje, ofis, restaurant ve mağazanızın en iyi özelliklerini ortaya çıkartacak elektrik hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Dekorasyon

Dekorasyon

Kaliteli ekipmanları ve alanında uzman ekibi ile kullanacağınız alanın işlevselliğini ve estetik görüntüsünü arttıran dekorasyon tasarımları yapan Düzenli Proje, düzenlenen alanın ferah ve hoş gözükmesini sağlar.
Mimari Çizim

Mimari Çizim

Hayalinizdeki projeyi teknik çizime döken alanında uzman mimar kadrosu ile Düzenli Proje, istenilen projeyi betimleyici sunumu ile müşterilerine sunar.
Zayıf Akım

Zayıf Akım

Kurulan zayıf akım sisteminin uzun ömürlü olabilmesi ve sorunsuz çalışabilmesi için titizlikle çalışan Düzenli Proje, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayarak rakiplerinden ayrılır.
Mobilya Tasarımı ve Teminatı

Mobilya Tasarımı ve Teminatı

Düzenli Proje, renk alternatifleri ve zarif tasarımlarını entegre ederek müşterilerine bulunduğu ortama karakterini katacak kaliteli mobilya tasarım hizmeti ile mobilya ürün teminatı hizmeti sunar.
Reklam

Reklam

Yaratıcı ve dikkat çekici reklam hizmeti veren Düzenli Proje, rakiplerinizden ayrılmanızı ve görünür olmanızı sağlar.
Renovasyon

Renovasyon

Yeniliğinizin mimarı Düzenli Proje, yüksek müşteri memnuniyeti ile başarı merdivenlerini çıkmaya devam ediyor.

Teklif Alın

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Hizmet
Mesaj