Zayıf Akım

Zayıf Akım

Yangın alarmı, kamera sistemi, telefonlar, hırsız alarm sistemi, ürün güvenlik sistemi ve otopark bariyer sistemi gibi gerilimi düşük enerji gerektiren zayıf akım sistemleri hizmeti veren Düzenli Proje, akıllı-yarı akıllı binalar, sinemalar, tiyatrolar, hastaneler, avmler ve fabrikalar gibi yapılara kaliteli ekipmanları ve alanında uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Yapınızın ihtiyacına göre planlanan zayıf akım hizmetleri ile bilgi ve kontrol akışı kontrolünün kolaylığını sağlıyoruz.

Kurulan zayıf akım sisteminin uzun ömürlü olabilmesi ve sorunsuz çalışabilmesi için titizlikle çalışan Düzenli Proje, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayarak rakiplerinden ayrılır.

Diğer Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Danışmanlık

Düzenli Proje, donamını ve sektör tecrübesini kullanarak müşteri beklentilerini hızlı, pratik, estetik, kullanışlı ve yaratıcı çözümleri eşliğinde karşılar.
Elektrik

Elektrik

Gün geçtikçe değişen ve sürekli gelişen yapı teknolojilerini yakından takip eden Düzenli Proje, ofis, restaurant ve mağazanızın en iyi özelliklerini ortaya çıkartacak elektrik hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Dekorasyon

Dekorasyon

Kaliteli ekipmanları ve alanında uzman ekibi ile kullanacağınız alanın işlevselliğini ve estetik görüntüsünü arttıran dekorasyon tasarımları yapan Düzenli Proje, düzenlenen alanın ferah ve hoş gözükmesini sağlar.

Teklif Alın

Ad Soyad
Telefon
E-posta
Hizmet
Mesaj